top of page
ידיים מסמנות "לב"

המלצות
על טיפול רגשי הוליסטי

רציתי להגיד לך תודה
פשוט תודה. מאותה תקופה שעשינו את המפגשים, משהו בי נפתח, חשב והבין הרבה דברים- ועם הזמן הרגשתי כמה מה שחוויתי אצלך עשה אצלי שינוי משמעותי בחיים. כמה זה גרם לי להעריך את עצמי ואת מי שאני, ולא לתת לחברה לשפוט אותי או לרצות את העולם ואת עצמי אחרון.


ברוך ה׳, אני פורח בעבודה ,פורח בזוגיות, וגם בצבא בסופו של דבר עשיתי את אחד התפקידים הכי משמעותיים. הרבה ממי שאני היום זה גם בזכותך, בכל סיטואציה קצת קשה ומורכבת אני חושב על דברים שנאמרו אי שם בחדרי חדרים... תודה רבה לך על הכל, את מדהימה ומאחל שתמשיכי לעזור לאנשים כמו שעזרת לי. 

אלעד

אלעד

הייתי מטופלת אצל מרווה והמילים חסרות לתאר את התהליכים המדהימים שעברתי בזכותה... 

מרווה טפלה בי ובבן זוגי בנפרד וגם יחדיו. שנינו יצאנו מהתהליך גדולים יותר, חזקים יותר, מאושרים ומודעים יותר.
 

למרווה יכולות יוצאות דופן. השילוב בין הטיפול בשיחה ובכלים נוספים היה מבחינתי חוויה אמיתית. מרווה ידעה לתת מענה לרציו, להוציא מאיתנו את הרגשות העמוקים ביותר שלנו ולחזק את הגוף, שהחיים היום-יומיים גרמו לנו לא להקשיב לו.

 

לא נתקלתי אצל הרבה מטפלים בעומק הבנה ויכולת הכלה כמו של מרווה. כל האנשים ששלחתי אליה אי פעם חזרו נרגשים ומרוצים - כולם החליטו להיות מטופלים ע''י מרווה. בקיצור, היא מדהימה ושווה לכם להיפגש אתה ולהתרשם בעצמכם!!

 

אודליה בוקר

אודליה

אחרי כל כך הרבה שנים וטיפולים ומטפלים, אני שמחה ומודה שזכיתי להגיע! לטיפול אצל מרווה האהובה, שעזרה לפתוח את הגוף, הלב והמחשבה הנוקשים והמכווצים איתם  התהלכתי בעולם. מרווה, את מתנה. תודה רבה לך על המתנה שנתת לי בסבלנות, הקשבה, הכלה ואהבה.

רינה

רינה

הטיפול התחיל מבחינתי כנסיון מהוסס. הייתי מלאת סקפטיות ויאוש - כבר עברתי את התהליך הזה יותר מפעם אחת. חשבתי לעצמי "במה היא תהיה שונה מאחרות?" ומהר מאוד גיליתי - את שונה!

כבר מהפגישה הראשונה הבנתי שיש לי עסק עם אישיות מיוחדת במינה. יש לך יכולות בלתי רגילות לראות את האדם שנמצא לפניך באופן הכי נקי ואמיתי.

 

גרמת לי להרגיש בנוח עם מי שאני - עם כל השטיקים והטריקים לקבל שזו אני - לטוב ולפחות טוב (כי אין בי שום דבר רע!). הצבת מולי מראה והחזקת לי את העיניים פקוחות (גם כשזה היה קשה).

התהליך שעברתי ואני ממשיכה לעבור בזכותך הוא יקר לאין ערוך!
אני יודעת שבכל עת שאצטרך ואם רק אבקש את תהיי שם לתמוך, לכוון ולצייר לי תמונה ברורה, מרגיעה ומעודדת של המציאות - באמצעות המילים היפות והחכמות שלך. 

בכשרון רב לימדת אותי שפה וכלים חדשים ועזרת לי להבין מהי הדרך הבריאה והנכונה לקרוא את ה"ספר שלי" (על מה שהיה בעברי) ולכתוב (על מה שקורה בהווה ויקרה בעתיד).

הוכחת לי פגישה אחר פגישה שיש לי את היכולת להתמודד, להשפיע ולנווט את חיי.
אני יוצאת מכאן מחוזקת - והכל בזכותך!
תודה על מי שאת!

טל

טל

הגעתי למרווה במצב ירוד גופנית ונפשית, עם יכולת תפקוד ירודה ביותר לאחר 3 ניתוחי גב ולאחר שניסיתי טיפולים רבים ברפואה משלימה.

 

במהלך הטיפולים הראשונים מיד הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. קיבלתי הקשבה, סבלנות וזמן ללא הגבלה ובעיקר הרבה נשמה ורצון טוב לעזור, בעזרת מקצועיות וידע בתחומים הרבים בהם מרווה מתמצאת.

 

התוצאות לא איחרו לבוא ולאחר כחודשיים התחילו אצלי שינויים בתחום הגופני, הנפשי ובמודעות. בריאות כזו לא הרגשתי כבר 20 שנה. בנוסף קיבלתי ממרווה יעוץ מקצועי לשינוי התזונה שגרם בזמן קצר לחזרתי למשקל תקין, הנשמר לאורך זמן וגורם להרגשה בריאה ומצוינת.

 

היום אני ממשיך בטיפול וממליץ בכל לבי למי שמחפש פתרון ועזרה להתנסות ולקבל טיפולים אצל מרווה.

שמעון ט.  052-3605455

שמעון

קרן

הגעתי למרווה לפני כשנה וחצי כי חיפשתי מטפלת ברייקי. רציתי עזרה לא-מילולית בהתמודדות עם הלחצים והפחדים שהתעוררו עקב מחלת הסרטן של אימי. עד מהרה הפך הטיפול להיות משולב - גם שיחה וגם שיטות מגע נוספות: רפלקסולוגיה ו-ReConnect.


אני למודת ספות טיפול של פסיכולוגים, אבל בקשר עם מרווה הרגשתי משהו שונה לגמרי; היא איתי, בשבילי. היא לא מבקרת או מנתחת אותי - היא מציבה לי מראה, פנס. "מדייקת" אותי - שואלת שאלות ומרפה רק כשאני מבקשת, לא יושבת מולי מהנהנת...

 

בתהליך לא חיפשנו "אשמים פרוידיאניים", ניקינו את האשמה שהטלתי באחרים ונשארנו איתי - אני ועצמי. למדתי לראות את החלק שלי בדברים, לוותר על הקיטורים האין סופיים ולהתחיל לעשות.

 

מרווה עזרה לי להתמודד עם הרבה יותר מאשר "רק" הפחדים שנגעו לסרטן של אימי - היא עוזרת לי להפסיק טיפול תרופתי לדלקת פרקים ממנה אני סובלת כבר 16 שנים, בשיתוף הרופאה המטפלת בי. אנחנו מטפלות בגוף דרך הנפש בדרך משותפת: בודקות יחד מה חסום ותקוע ומחליטות יחד איזה טיפול במגע הוא הנכון בכל מפגש.

 

התהליך הוא דינאמי: יש תקופות שאנחנו נפגשות אחת לשבוע ואחרות שאנחנו נפגשות אחת לשבועיים - לפי הצורך והיכולת שלי, עם המלצה של מרווה ובירכתה להחלטותיי.

 

קרן

Lea

I first went to Marva for Reflexology after very warm recommendations from a friend. Marva has insight beyond her years and she uses her gifts with modesty, integrity, professionalism and love.

 

Marva has helped me change. She has accompanied me on an exciting and sometimes painful personal transformation. Through her proffessionalism and Love she has contained and helped me examine my Life, and has opened paths of opportunity that I was too afraid to follow in my past .

 

I have been treated by Marva for nearly three years now - She is a gift to anyone who is brave enough to surrender to Love, to Self acceptance and to Heal.

 

Marva is beautiful from her core,
She is a true Healer.

I cannot recommend her enough.

Lea

את מרווה הכרתי לפני כשנתיים, נסיבות המציאות או הרבה רצון פנימי שלי לעבור שינוי משמעותי בחיי גרמו לחיבור בינינו. מרווה מטפלת במגוון שיטות, מגוון פילוסופיות ובהרבה אהבה.


היום, לאחר התהליך שעשיתי אצלה חיי נראים שונים לגמרי ,שאיפותיי ,כוונותיי ואפילו עד המראה הכללי שלי. בעקבות תהליכים שעברתי אצל מרווה הכוללים שיחות, רפלקסולוגיה, דמיון מודרך, 
והרבה אהבה, "השארתי בצד" מספר בעיות בריאותיות אשר היוו חלק בלתי נפרד מחיי ואף התחברתי אל מי שאני ומה שאני.


מרווה חוללה מהפך בחיי וליוותה אותי צעד צעד בהליכה אחורה אל הילדות, הבגרות ומי שאני היום. יחד, הבטנו, בחנו, הסקנו מסקנות ושיניתי את מהלך חיי, אל עתיד בריא יותר, מאוזן יותר ואף אופטימי יותר.


היום, כשכפות רגליי כבר רגילות למגע ידיה המרפא והמלטף של מרווה הם ממש "מזכירות" לי כמה ימים לפני הטיפול השבועי שהם כמהות למגע המרפא החשוב לאיזון של גופי ונפשי.


מרווה חוללה שינוי בחיי ואני ממליצה בחום לאפשר לה לחולל אותו גם בחייכם.

ענת

ענת

Peter

Moving here from the UK drained me physically and emotionally and when I first met Marva, I was in quite a state.
 

I began regular sessions with her and after each one I would feel tangibly better – less stress, less pain, higher energy levels and a greater feeling of well-being.

 

Over the next while, Marva employed a variety of treatments (reflexology, aromatherapy, guided meditation, visualization, etc.) and these, along with carefully tailored advice on diet, exercise and use of essential oils at home, started to have the desired effect on body and mind. 

With her help I was finally able to look around and realize that my life was my own to live as I choose.

 

Compassion, exceptional talent as a therapist and a wonderful life-work philosophy – Marva has it all. I can't recommend her highly enough!

 

Peter Simpson, Ra'anana

petersimpson11266@fastmail.net

מחלת סרטן שהתגלתה אצלי בגיל 47, הפחידה וטלטלה אותי חזק,

אך גם פתחה לי את העיניים והביאה אותי להבנה שלא סתם חליתי, ושיש קשר הדוק בין גוף ונפש. הבנתי שבשביל להיות בריאה אני צריכה להרגיש טוב גם בנפש, ולשם כך אני צריכה לעשות שינויים בחיי.

בגילי המתקדם התחלתי בתהליך של בדיקה מי אני ומה אני רוצה באמת, וחיפשתי את הדרך להתחבר אל עצמי. קראתי הרבה, התנסיתי במגוון סדנאות,עברתי שיחות וטיפולים שונים ומשונים- חלקם עזרו יותר, חלקם פחות.

 

במהלך חיפושי אחר טיפול נוסף הגעתי למרווה. כבר לאחר שיחה קצרה קלטתי את חוכמתה ואת המיוחדות שבה, ופער הגילים ביננו היה כלא היה.

 

אני נפגשת עם מרווה מזה שנה וחצי ,חלק מהמפגש מוקדש לשיחה, וחלקו השני לטיפול רפלקסולוגי מהנה ומפנק במיוחד. אני מגיעה למפגשים בשמחה, ורואה בו מקום של פריקת עומסים רגשיים, יחד עם נסיון להבין ולשנות דפוסי חשיבה והתנהגות שמושרשים בי ותוקעים אותי.

 

אצל מרווה אני מוצאת את המקום שתומך בי ומקבל אותי ללא תנאי, אני מרגישה חופשיה לדבר איתה על כל דבר, מרווה מלווה אותי בחיפושים ובהתלבטויות, עוזרת לי להבין דברים על עצמי, מחזקת, מייעצת, משקפת, קולטת דקויות וזוכרת כל פרט, ותמיד עם המון חוכמה, הבנה, הכלה, רגישות, פתיחות, סבלנות, ועם כל הלב.

 

בזכות "העבודה" עם מרווה, הבנתי שהאחריות לשינוי היא בידי בלבד. עשיתי צעד משמעותי קדימה, יחד עם ההבנה שיש לי עוד כברת דרך לעבור. אני מרגישה היום, שאני בפתחה של תקופה חדשה- טובה הרבה יותר. ועל כל אלה- אני מודה למרווה מעומק הלב.

 

גילה, 
gila3g@gmail.com

גילה

מרווה, שמה כתכליתה, בפי המקורות העבריים שתכליתה לפתוח את דרכי הנשימה, ביוון האמינו כי תה עלי מרווה מטהר את הדם.

 

לפני כשנתיים פניתי למרווה לטיפול מעמיק בנבכי הנפש שלי, בעקבות הצורך להבין מהיכן אני פועל ומהיכן אני רוצה לפעול בחיי, כמובן שגם סימנים בגופי הראו לי אותו דבר: היפראקטיביות, עודף בלוטת התריס, כאבי בטן, צרבות, חוסר מנוחה ועוד...
 

מרווה נותנת את התחושה כי הדרך שאני לוקח על עצמי ומחויב לה בחיי, סלולה בנעימות ומתוחזקת כל הזמן במהלך כל הטיפול, היא מעניקה הרגשת בטחון אשר ליוותה אותי כל הדרך, ולא משנה אילו עמקים ותהומות אפגוש.

 

כמו שהייתי מעדיף לנסוע בדרך כזו עם רכב, שבו הרגשת הביטחון היא עילאית, הנסיעה נעימה ורכה, כך אני בחרתי לקחת על עצמי את המחויבות, לפתוח בדרך ולהעמיק בעצמי עם מרווה.

 

אין ספק ששמה תואם לה וליכולותיה, עברתי ממצב של חנק רגשי ונפשי, לפתיחות בנשימה ולמצב בו אני חי ברווחה, ועל טיהור הדם, אני לא רופא אבל כך זה מרגיש לי, שהדם שלי מטוהר....

 

במשפט אחד אוכל לומר: אם החלטת להסתכל על עצמך, לתת לעצמך את העומק בטיפול היא דרך שיכולה לפתוח, לטהר ולכוון אותך במעשייך ובהוויותייך.

 

רפאל

רפאל

במשך 14 שנה סבלתי מצניחת רחם ומעולם לא חשבתי ששינוי הרגלי האכילה שלי יכול להשפיע על המצב, אך לאחר פגישה אחת בלבד עם מרווה וקיום המלצותיה במשך שבועיים בלבד, 

כבר יכולתי לחוש שיפור משמעותי.

 

הגישה של מרווה היא פרקטית, ישירה, מקצועית ויעילה, אך יותר מכל מכוונת מטרה ואישית. היא נחושה לעזור לך לפתור את הבעיה, תוך כדי גילוי מה עובד בשבילך וכיווונן התהליך לפי הצרכים והבקשות שלך.

היא תמשיך להתאים את התוכנית עד שתחוש כי הלקוח מרוצה וכי יוכל לעמוד בה.

 

אם אתם סובלים מהפרעות אכילה, או מכל בעיה רפואית, אני ממליצה בחום להתייעץ עם מרווה. היא תוכיח לכם כי תזונה נכונה יכולה לשנות את חייכם!

בעילום שם

בעילום
שם

טופלתי אצל מרווה במשך כשנה, ברפלקסולוגיה, פרחי באך וארומתראפיה, בשילוב עם שיחה. למדתי ממרווה גם טכניקות לעבודה עצמית כשהיא משמשת לי כסמן ומראה ולא כמטפל שאני תלוי בו.
 

החוויה שלי מהטיפול אצל מרווה היא של נתינה גמורה , של הקשבה לצרכים שלי תוך התחשבות במה שעובד. אני מזהה שהיא מקשיבה גם לדברים שלא נאמרים. השיחה והטיפול מלווים תמיד ברוך, קלילות ואנושיות.
 

אני נהנה להגיע לטיפול ומודה לה על האיזון שהחזירה לחיי.
 

elronen@zahav.net.il

רונן

bottom of page